DorAksesuar

Genel

Dizi Sponsorluklarımız

Sizin Tarzınıza Uygun Takı ve Aksesuar Çeşidi Hangisi?

Kadınların vazgeçilmezi takılar.. günlük ve özel günlerde kıyafetlerinin tamamlayıcısı olarak kullandıkları en önemli aksesuarlar arasındadır. Bu konuda en önemli soru kıyafetime ve tarzıma en uygun takı seçimi nasıl olmalıdır? cevabını bulabilmektir.

Birbirinden şık ve çeşitli ürün arasında en uygun modeli seçme amacıyla marka ve modellerin sunulduğu medya görsellerini veya moda trendlerini takip ediyoruz.

Doraksesuar olarak sürekli yenilenen vitrin ürünlerini onlarca seçenekle kombinleyerek, bu konuda sizlere görsel seçeneklerle yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bu yıl özellikle takı ürünlerimizden en beğenilen modellerimizi Kombinleyerek dizi sponsorluklarımız’la görsel açıdan sizlere sunuyoruz

Peki sizin tarzınıza uygun takı ve aksesuar çeşidi hangisi? Eğer, hangi aksesuarı kullanacağınız konusunda kararsız yada şık giyiminizle bütünleşecek ışıltılı bir kolyemi yada klasik bir bileklik yoksa oje renginize uygun minimal bir yüzük mü kullanmalıyım diye düşünürken gelin medya yayınlarında sunduğumuz ürünlerimize beraber bakalım.

Ulusal kanallarda güçlü kadrolarıyla yer alan dizilerde ürünlerimize yer veriyoruz.

Tercih edildiğimiz dizilerdeki yetenekli oyuncularla buluşturduğumuz ürünlerimizle, sizler için farklı, özel ve favori seçenekler oluşturduğumuza inanıyoruz. Her yıl değişen trendlere, yada klasik tarzda sunduğuğumuz doraksesuar mağaza ürünlerimizi sürekli güncel tutuyor, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler bulunduruyoruz, sponsoluklarımızla ilgili bizi web sitemizden yada Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiziniz

Her yeni dizi için, oyuncu kadrolarına eklediğimiz güncel moda akımlarına uygun kullanışlı takılarımız., Sizler içinde günlük hayatta takip edeceğiniz örnekler haline gelecektir. 

Yetenekli oyuncular üzerinde gördüğümüz ürünlerimiz bizlerede ayrı bir güven veriyor. Hep daha yeni, sürekli  değişen trend ürünleride mağazamıza eklemekten de çok sevinçliyiz. 

Yeni ürünlerimizin de gösterime gireceği.. Kocaman kalabalık bir aile ve sıcacık insan hikayelerinin yer aldığı Komedi türündeki Mükemmel Eşleşme dizisi ile tekrar sizlerleyiz. 

Bu yaz oldukça tutulan ve tercih edilen ürünlerimizi ulusal kanallarda yer alan başka bir dizinin oyuncularıyla buluşturmaya devam ediyor, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebileceğiniz ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Oldukça iddialı bir konu ile yayına giren OĞLUM DİZİSİ ile başrol karakterlerinden Zeynep için seçilen ve güzel oyuncuya hareket ve tarz katan bu yıl oldukça popüler olacağını düşündüğümüz ‘’GÜMÜŞ DÖVME KÜPE’’ modeli sizler içinde bir seçenek olabilir.

Geniş kadrosu ile BABA DİZİSİ için sunduğumuz Çisem karakteri için kullanılan oldukça şık ‘’SEDEF TAŞLI UZUN ZİNCİR KOLYE’’ modelimizi sizlerin beğenisine sunmaktan mutlu, tercih sebebi olduğumuz içinde doraksesuar markasıyla gururluyuz.

                                                                              figürlü sedef kolye, dorika kolye

Ah Nerede Dizisi

Yeşilçam’ın efsane filmi Ah Nerede’yi diziye dönüştüren proje’nin konusu Bursa’nın önde gelen ailelerinden Hakim ve Seniha Şerbetlioğlu’nun üniversite okumaları için İstanbyl’a gönderdikleri üç oğlu, onların hiç de tahmin etmediği bir hayat yaşar.

Dizide yer alan Burçak, Nihal, Sera ve kuzen Huriye karekterleriyle buluşan ürünlerimizi Kalın arpa zincir kolye,  dorika kolye, figürlü sedef kolye, Üçlü italyan zincir ve Anillo gold küpe, olarak sıralayabiliriz..

                                           Üçlü italyan zincir, Anillo gold küpe,  Gümüş plaka eğimli halka küpe

                                                                  Gümüş İtalyan zincir – Gold baget askı küpe

İçimizdeki Ateş Dizisi

yayına başlayan dizi, Hukuk fakültesinden mezun olmuş genç avukatların elemelerden geçerek, staja başlarlar. Hayat onları bu yolculukta türlü engellerle sınarken, Doğan ve Tülin’in yol göstericiliği ile hedeflerine ulaşabilme serüvenlerini ve bu yolda neler kazanıp nelerden vazgeçeceklerini hep birlikte göreceğiz…

Dizide yeralan Ürünlerimiz,

Özellikle Bahar karekterine çok yakışan Nazar figürlü Mineli Gold Kolye, Özel tasarım mavi Küpe ve Gümüş plaka eğimli halka küpe

                                 Mineli Gold Kolye – Özel tasarım mavi Küpe -Gümüş plaka eğimli halka küpe

Mükemmel Eşleşme Dizisi

Annelerinin vesile olmasıyla tanışan iki gencin, mutlu bir aile kurmasını konu edinen dizinin yönetmenliğini Emre Kavuk üstleniyor. Dizi için dekor çalışmaları da başladı. Kocaman kalabalık bir aile ve sıcacık insan hikayelerinin yer aldığı “Mükemmel Eşleşme” dizisinde yer alan ürünlerimiz.

T Gümüş Kelepçe Bileklik modelimiz zincir bileklik ile birleştirebilir, Zevkinize göre farklı bileklik modellerimizle beraber veya özel tasarım krem kolyemizi farklı kolyelerle le birleştirip kombinler oluşturabilirsiniz.

                                     Özel tasarım krem kolye-Gümüş T kelepçe bileklik-Gümüş düz kelepçe bileklik                                                                                                                    Gümüş burgu bileklik-Düz halka küpe

Dizide Meral karekteri ie izlediğimiz spomsor ürünümüz -Zirkon Taşlı Zirkon Çelik Küpe.-

Dizde yer alan, Irmak karekterinde kullanılan *Renkli Top Detay Tüp Kolye ve *Yassı zincir bileklik modellerimiz

Dizide kullanılan diğer ürünlerimizden; Kırmızı Cam Bodrum Boncuk Kolye ve Balık Figürlü kolye

Özel tasarım inci detay mercan kolye

Dorika çelik küpe ikili

Bulunduğunuz ortama ve giydiğiniz kıyafetinize uygun tercih edeceğiniz her takının önemli bir başrol oyuncusunun tercihi de olduğunu unutmayın!

Doraksesuar olarak önceliğimiz sizlere güvenilir bir adres ve geniş ürün yelpazesi ile farklı zevklere hitab eden özel tasarımlar ve trend ürünlerimizle şıklığınızın bir parçası olabilmektir.  Sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz duygusal hediyelerde yer bulabilmek için vitrin ürünlerimizi sürekli yenileyerek sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

Whatsapp Mesaj
WhatsApp
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz.