DorAksesuar

Genel

Dizi Sponsorluklarımız

Sizin Tarzınıza Uygun Takı ve Aksesuar Çeşidi Hangisi?

Kadınların vazgeçilmezi takılar.. günlük ve özel günlerde kıyafetlerinin tamamlayıcısı olarak kullandıkları en önemli aksesuarlar arasındadır. Bu konuda en önemli soru kıyafetime ve tarzıma en uygun takı seçimi nasıl olmalıdır? cevabını bulabilmektir.

Birbirinden şık ve çeşitli ürün arasında en uygun modeli seçme amacıyla marka ve modellerin sunulduğu medya görsellerini veya moda trendlerini takip ediyoruz.

Doraksesuar olarak sürekli yenilenen vitrin ürünlerini onlarca seçenekle kombinleyerek, bu konuda sizlere görsel seçeneklerle yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bu yıl özellikle takı ürünlerimizden en beğenilen modellerimizi Kombinleyerek dizi sponsorluklarımız’la görsel açıdan sizlere sunuyoruz

Peki sizin tarzınıza uygun takı ve aksesuar çeşidi hangisi? Eğer, hangi aksesuarı kullanacağınız konusunda kararsız yada şık giyiminizle bütünleşecek ışıltılı bir kolyemi yada klasik bir bileklik yoksa oje renginize uygun minimal bir yüzük mü kullanmalıyım diye düşünürken gelin medya yayınlarında sunduğumuz ürünlerimize beraber bakalım.

Ulusal kanallarda güçlü kadrolarıyla yer alan dizilerde ürünlerimize yer veriyoruz.

Oldukça iddialı bir konu ile yayına giren OĞLUM dizisin de başrol karakterlerinden Zeynep için seçilen ve güzel oyuncuya hareket ve tarz katan bu yıl oldukça popüler olacağını düşündüğümüz ‘’GÜMÜŞ DÖVME KÜPE’’ modeli sizler içinde bir seçenek olabilir.

Geniş kadrosu ile BABA dizileri için sunduğumuz Çisem karakteri için kullanılan oldukça şık ‘’SEDEF TAŞLI UZUN ZİNCİR KOLYE’’ modelimizi sizlerin beğenisine sunmaktan mutlu, tercih sebebi olduğumuz içinde doraksesuar markasıyla gururluyuz.

Bulunduğunuz ortama ve giydiğiniz kıyafetinize uygun tercih edeceğiniz her takının önemli bir başrol oyuncusunun tercihi de olduğunu unutmayın!

Doraksesuar olarak önceliğimiz sizlere güvenilir bir adres ve geniş ürün yelpazesi ile farklı zevklere hitab eden özel tasarımlar ve trend ürünlerimizle şıklığınızın bir parçası olabilmektir.  Sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz duygusal hediyelerde yer bulabilmek için vitrin ürünlerimizi sürekli yenileyerek sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bir cevap yazın

WhatsApp