DorAksesuar

GARANTİ ve İADE KOŞULLARI

Doraksesuar.com Sanal Mağaza’da satışa sunulan aksesuarların fotoğraflarından çok daha güzel olduklarını, elinize aldığınızda siz de göreceksiniz.

Bununla birlikte, Sanal Mağaza’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı kargo ücreti düşülmüş şekliyle geri alabilirsiniz. 

Doraksesuar.com üzerinden satın alınan ürünleri 15 günlük bu süre zarfında Web sitemiz ve Dora Aksesuar… Mağazalarından değiştirebilirsiniz. Bu işlemler öncesinde mağazalarımızı bilgilendirmemiz adına, değişim yapmak istediğiniz Dora Takı ve Aksesuar… Mağazasını bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Web sitesinde satışa sunulan İndirimli Ürünler’e ait değişim işlemlerini, sadece doraksesuar.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Mağazalarımızdan değişim yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.

Yapacağınız alışverişlerde 1 yıl süreyle onarım, bakım hakkınız bulunmaktadır.

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, ayrıca küpelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size Merkez adresimize alıcı kısmına “Dora Takı Aksesuar” yazarak, Yurtiçi Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Farklı kargo şirketleri ile gönderilerinizi gönderici ödemeli olarak yapabilirsiniz. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. İade ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan 14 gün içerisinde hesabınıza yapılacaktır.

E-ticaret sitesinden yapılan siparişlerde iade/değişim için ürünler aşağıdaki adrese gönderilmelidir. Alıcı kısmına “Dora Takı Aksesuar yazılmalıdır.

Adres: Yüzeyler Mah. Ferhat Sinan Sağıroğlu Sk. No: 9/B Merkez / AMASYA – TÜRKİYE 

Whatsapp Mesaj
WhatsApp
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz.