DorAksesuar

Genel

Yılbaşı Hazırlık

Yeni Bir Yıla Merhaba Derken

İnsanların yeni yılı heyecan ve coşkuyla karşılamasının en büyük sebeplerinden bir de geçmiş yılda yaşanan tüm kötü anıların silineceği, tüm olumsuzlukların arkada bırakılacağı, Yeni bir yılın hayaller ve hedeflerin gerçeğe dönüşmesine yardımcı olacağına dair olan inancıdır.

Yeni Yıldan Pozitif Beklentiler

Hayatımızda olması gerekenleri yakalamaya çalışırken aslında bu doğrultuda hedefler koyar, kendilerini tanımayı, nelerden zevk aldığımızı, neleri sevdiğimizi tekrar değerlendirme fırsatı yakalarız.

Kullandığımız takılarda, ister manevi anlamları ister tarzımızı yansıtan sosyal iletişim dili olarak stil ve kimlikle birleşerek bireysel ifade aracı oluşturur. Takı kullanımının tarihin her döneminde özellikle işlenen figür ve sembollerle farklı özellikleri çok çeşitli sebepleri ve anlamları taşıdığını araştırma konularında bile okuyabiliyoruz.

Anahtar Sembolü

Güzel ve olumlu anlamlar taşıyan sembollerden oluşan takılar takmak kendinizi her zaman iyi hissettirir. Bu sembollerden en güçlülülerinden birisi de Anahtar Sembolüdür .Peki , anahtar sembolü ne anlam taşır be bize nasıl bir enerji verir?

yeni bir şeye başlama başlangıçların enerjisi

Hayatımızda yeni kapılar açma

İçimizdeki ve etrafımızdaki gücü artırma

Bilgelik yolunda ilerleme

İş ya da fırsat arayanlara güven sağlama

Fırsatları kendine çekme

gibi hem bizlere hemde iletişimde buluduğumuz insanlara pozitif bir enerji kazandırabilir.

Anahtar Takılarda Neden kullanılır Ne anlamalara Gelir

 

Örneğin genel bir kanı olarak, Ahantar sembölü birlikteliğin ve beraberliğin sembolü olarak.. çiftler gerçek anahtar yerine anahtar şeklinde kolye hediye eder. Şık bir zincirin ucunda salınan anahtar birliktelik ve beraberlik sembolüdür.

Anahtar rüya ve vizyonlarda görüldüğünde, yeni başlangıçlar, yeni anlayışlar, yeni bir dönemin başlamakta olduğunun ve o kişinin yeni bilgilerle açağı kapılar olduğunun simgesi anlamına gelir.

Anahtarın gizemin, sırrın sembolü olduğu gerçekleştirilecek bir görevi ve o görevi gerçekleştirmek için kullanılacak olan yasaları işaret ettiği de söylenebilir.

Web sitemizde bulacağınız farklı takılara ait sembol ve figürler kişisel kullanımıza veya manevi anlamları ile hediyelerinizde sizi ifade ederek yer bulabilir.

Yeni yıl yaklaşıyor biz de sizlerin Ocak ayına manevi bir sembolle giriş yapmanız için anahtar kolye koleksiyonumuzu hazırladık . Keşfetmeye hazır mısınız?

Çevrenizde veya hayallerinizde farklı sembol ve figürleri fark ediyorsanız, kendinizin yeni yönlerini keşfediyor, yeni bir yaşam aşamasına başlıyor veya yenileniyor olabilirsiniz.

 Sürekli kullandığınız küpe, bileklik, kolye, yüzük, takı ve çanta gibi aksesuarınız için sizleri web sitemizden onlarca seçenekle buluşturabiliriz

Bu güzel enerjili ve dinamik  sembol için Güzelliğinizi Taçlandıracak koleksiyon ürünlerimizle web sitemiz ve sosyal medaya hesaplarımızdan ulaşabileceğiniz heyacanlı birbirleriyle uyumlu Takı çeşitleri ve kombin koleksiyonları hazırladık..

Yeni başlangıçları, canlılığı, sağlığı ve yeniden doğuş.. yenilenme ile bağlantılı diğer fikirleri ifade eden bu sembol için farklı kaplama detaylı kolye, yüzük, küpe ve diğer takılarımızla Sizlere ışıltı kazandırabilecek kombinleri.. Sizlere yardımcı olacak alternatif görsellerimizle galerimizde yayınlıyoruz. Farklı sembol ve renklerle oluşturacağınız onlarca takı kombini için doaraksesuar ailesine katılıp bizleri sosyal medya hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Web sitemizde olan Anahtar figürlü ürünlerimizi sizin için derledik

Bir yanıt yazın

Whatsapp Mesaj
WhatsApp
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz.