DorAksesuar

Genel

Çizgili Kazak Modası İçin Kombin Önerileri

Çizgili kazak modası için kombin önerilerimiz

Çizgili kazaklar 2023 de olduğu gibi..

2024 kış sezonunda da son derece moda olmaya devam ediyor, 

Biz de bu moda akımında size yardımcı olması için aksesuar kombini fikirlerimiz ile geldik.

Bu tarz Kazaklarınızda yüksek boğaz bölgesi olması nedeniyle, kolye aksesuarları biraz geri planda kalacaktır

İlk olarak bu senin en çok moda küpesi olan KALIN gümüş halka küpeler.. Bu konuda ilk tercihimiz olabilir

Günlük, spor kıyafet seçimlerinde, sımsıkı toplanmış saç modellerinde minimal yada geniş kalın yapılı halka küpe kullanımı oldukça basic ve rahat bir görünüm elde edebilmenizi sağlar. Halka küpeleri sade metal bilezikler veya ince saatlerle tamamlayarak, dengeli ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

İkinci olarak daha tasarımı farklı ürünler de tercih edebiliriz ancak bu ürünleri tercih ederken küpenin yukarıya doğru daha toplu yani uzun olmayan bir küpe olması gerekiyor..

Neden mi ?

Çünkü fermuarlı çizgili kazaklar hem boğazlı bir kazak hem de çizgili bir de üzerine uzun bir küpe tercih edersek görüntüyü karıştırmış oluruz, size uzaktan bakıldığın da kombininiz göz yorucu bir hale gelebilir..

DorAksesuar da bulabileceğiniz şık takıları doğru bir şekilde kombinleyerek sizler de stilinizi zenginleştirebilir ve farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Üçüncü olarak kendimize komple gümüşlerin daha net olduğu Oversize bir kombin hazırlayabiliriz.. Çizgili kombinler de büyük yüzükler her zaman ince yüzüklere göre biraz daha cool durmaktadır.

Şimdi diğer bir çizgili kazak modeli olan ve bu sene trend listesinden hiç düşmeyen modelimize uygun Aksesuar önerimizle devam ediyoruz.

İlk başta vermiş olduğumuz gümüş küpe ve yüzük önerileri tabiki bu kazaklar içinde geçerli efendim. Ancak burada hiçbir gümüş fermuar detayı olmadığı için gold aksesuarları da burada rahatlıkla kullanabiliriz.

İRİ GOLD DALGA KELEPÇE bizim bu sene çizgili kazaklarda en çok sevdiğimiz parçalardan birisi oldu.

Çelik bileklik kombinleri  sağlam materyal yapılarıyla spor kıyafetlere kolay uyum sağlar. Modern tarzda bu tip bileklik modelleri ile yapılacak bir kombin değişikliği.. detayların ortaya çıkmasını destekler. Sıradışı ve modern görüntü sayesinde günlük olan elbise kombinleri bile daha şık bir görüntüye kavuşturulabilir.

Bu tarz sıfır yaka çizgili bluzlarda uzun kolye kullanmıyoruz çünkü görüntüyü şıklıktan çok çok daha karmaşık bir hale getirecektir.

Onun yerine daha 40 cm boylarında daha kalın ve tasarım kolyeler seçmek size çok daha farklı bir hava katabilir

Düz Gold halka küpeleri rahatlıkla bu kombinde kullanabileceğiniz gibi yukarıya toplu tasarım gold ve gümüş küpeleri de daha havalı ve şık bir görünüm için kullanabilirsiniz

Saçlarınız ile birlikte görüntünüzü çok daha havalı bir hale getirebilirsiniz

Burada Oversize mandal tokalar size çok yardımcı olacaktır.

Siyah ve beyaz Oversize mandal toka ile total look çok daha yüksekelecektir. Her anınıza uyum sağlayan mandal tokalarımız ile istersen kolay elde edebileceğin seni mutlu edecek bir görünüme sahip olabilirsin.

Doraksesuar olarak sürekli yenilenen ürünlerimize ve kombinleyeceğiniz onlarca seçeneğe kavuşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Whatsapp Mesaj
WhatsApp
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz.