DorAksesuar

Genel

Özel Günleriniz de bizimle birlikte ışıldamaya ne dersiniz?

Özel Günleriniz de bizimle birlikte ışıldamaya ne dersiniz?

10 yıllık özel günlerde yaptığımız kombin tecrübesi ile birlikte öğrendiğimiz tek birşey var .. O da yanlış takı seçimlerinin bir elbiseyi mahvedebileceği gibi zirveye de çıkarabileceği.. Online verdiğimiz ve en çok sevilen hizmetlerimizden olan elbiseni bize gönder hadi birlikte doğru kombini yapalım serüveninde siz de bize katılmak isterseniz biz hazırız….

Özel günlerde yapabileceğimiz pek çok kombin alternatifleri ile buradayız..

En çok yapılan hatalardan birkaçını sizinle paylaşmak isitiyoruz…

Gümüş detaylı elbiselerde ve kendiliğinden simli ya da parıltılı kumaşlarda lütfen gold seçimler yapmayalım … Çünkü çok fazla renk karışımı sizi güzel göstermekten çok göz yorar…Onun yerine baget taşlı ürünler seçebilir pırlanta işçiliği üzerinden yola devam edebilirsiniz…

Çiçekli abiyeler tercih ettiğimizde lütfen taşlı ve renkli ürünler tercih etmek sizleri daha ışıltılı ve havalı değil daha karmaşık yapar onun yerine gold iri küpeler ya da iri kelepçeler yüzükler kullanarak daha sakin ama bir o kadar da havalı görünebilirsiniz ….

Bu sene renkler çok fazla moda hem abiye de hem elbisede … Lütfen özel gün seçimlerinde renkler abiyede kalsın aksesuarlar gold gümüş ve taşlardan oluşursa değmeyin keyfinize …. Tam uyumlu olmak bu sene biraz rend dışı kaldı …Üzerimiz renkli takılarımız ışıltılı ya da gold gümüş kaplama olsun….

Çok daha detaylı bilgi için online hizmetlerimizen yararlanabilirsiniz….

Güzel bir gülümsemenin size en iyi gelen şey unutmayın … En güzel şey keyfiniz.. Mutlu günler Dileriz ..

One thought on “Özel Günleriniz de bizimle birlikte ışıldamaya ne dersiniz?

Bir yanıt yazın

Whatsapp Mesaj
WhatsApp
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz.