DorAksesuar

Genel

Turuncu Etkisiyle Güzelliğinizi Taçlandıracak Takı Önerilerimiz

Turuncu rengin anlamı ve Takı kombinleri için önerilerimiz

Renkler, anlamlarıyla hayatımızın her anında… zevklerimizi, duygularımızı, hatta verdiğimiz karar ve seçimleri etkileyerek bizlere yön verebiliyorlar. Bazı renkler daha kolay fark edilir, dikkat çeker veya diğerlerine göre daha baskındır. Kimi renklerse fizyolojik yada psikolojik olarak bizi daha çok etkiler.

Turuncu mutluluk, cesaret, canlılık ve güveni simgeler. Dışa dönük insanların favori rengidir ve turuncu sosyalleşmeyi temsil eder. Genel olarak güneş ile ilişkilendiririz. Aslında, bu rengin tahmin edemeyeceğiniz pek çok faydalı özelliği vardır. Onlarla tanışmanın vakti gelmedi mi sizce ?

Sıradışı sorunlarınızı çözmeye ihtiyacınız varsa.. Olumsuz ya da negatif düşüncelere yer vermeyen turuncu renginin yaratıcı gücünden faydalanabilirsiniz. Hafızamızı güçlü tutmamız mı gerekiyor, turuncu renk etkisiyle bu konuda size oldukça destek sağlar… Çünkü hafızayı güçlendirmede ve dikkat toplamada kendisi çok etkilidir.

Yeni bir işe mi başlıyoruz yaratıcı fikirlere mi ihtiyacımız var işte orada da turuncu etkisiyle, devreye giriyor ve ben buradayım, üzerinde yaratıcılığını attırayım diyor… Bu yönüyle turuncu Doraksesuar olarak bizimde favori rengimizdir ve özellikle kombinlerimizde vazgeçilmezlerimiz arasındadır.

Turuncu renk seven kişiler yeni fikirlere açık olmayı severler ve özgürlük düşkünüdürler… Kendilerine öz saygıları yüksektir. Favori renklerinize günlük kıyafetlerinizde her zaman yer veremiyorsanız., Sürekli kullandığınız küpe, bileklik, kolye, yüzük, takı ve çanta gibi aksesuarınız için sizleri web sitemizden onlarca seçenekle buluşturabiliriz

Turununcuyu üzerinizde taşıyarak hedeflerinize daha kolay ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz… verdiği enerji sizleri pes etmez bir hale getirir… Turuncu güneşin renklerindendir. Günün doğuşu ile canlanıp, günbatımı ile süregelen tazelenmeyi temsil eder. Bu yönü ile ruhsal enerjiyi dengede tutar, stresi azaltmaya yardımcı olur. Tarih boyu depresif, ve panik atak gibi hastalıkların iyileştirilmesinde’de etkili bir renk olarak kullanılmıştır.

Bu güzel enerjili ve dinamik  renk için Güzelliğinizi Taçlandıracak koleksiyon ürünlerimizle web sitemiz ve sosyal medaya hesaplarımızdan ulaşabileceğiniz heyacanlı mini minnoş, birbirleriyle uyumlu Takı çeşitleri ve kombin koleksiyonları hazırladık….

Turuncu, dikkat çekici, canlı ve taze bir renk olduğu için…Turkuaz mavi, indigo , kırmızı, mercan rengi mineli veya taşlı bilekliklerimizle birleştirebilir..  Sıcak tonlarla altın sarısı, gold kaplama detaylı kolye ve yüzük takılarımızla turuncu renge ışıltı kazandırabilecek kombinler oluşturabirsiniz..Sizlere yardımcı olacak alternatif görsellerimizi galerimizde yayınlıyoruz.

Turuncu ile hem enerjiniz hem de tarzınız yenilensin, Güzelliğinizi Taçlandıracak Koleksiyon Ürünlerimiz için Haydi ana sayfadan başlayalım o zaman.

Bir yanıt yazın

Whatsapp Mesaj
WhatsApp
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz.